Informācija ceļotājiem

Pases un vīzas

 

Lai neradītu sev sarežģījumus, pirms došanās ceļojumā noskaidrojiet, kādas identifikācijas un iebraukšanas prasības ir spēkā jūsu galamērķī. Jūs taču negribat tērēt vērtīgo ceļojuma laiku, pārāk ilgi uzturoties lidostā, vai ne?

Sagatavošanās pirms lidojuma

Pirms izlidošanas dienas pienācīgi sagatavojiet visus nepieciešamos ceļošanas dokumentus.

  • Ceļojot ar mums, jums pēc pieprasījuma būs jāuzrāda derīgs identifikācijas dokuments ar fotoattēlu. Jūsu biļetē norādītajam vārdam ir jābūt vienādam ar jūsu identifikācijas dokumentā norādīto vārdu. Mūsu biļetes un lidojumu rezervācijas ir personīgas katram pasažierim, un tās nevar nodot citai personai.
  • Pārliecinieties, ka jums ir visi lidojumam nepieciešamie ceļošanas dokumenti, tostarp pase un vīzas. Mēs paturam tiesības atteikt iekāpšanu, ja jūs nevarat uzrādīt derīgu identifikācijas dokumentu un nepieciešamos ceļošanas dokumentus. Mūsu biļetes un lidojumu rezervācijas ir personīgas to īpašniekam, un tās nevar nodot citam pasažierim.
  • Jūs esat atbildīgs par visu ar ceļošanu saistīto likumu, regulu un citu valsts iestāžu izdoto noteikumu ievērošanu valstīs, uz kurām, no kurām vai caur kurām jūs lidojat. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādām sekām, kas var rasties, ja netiek iegūti nepieciešamie dokumenti vai netiek ievēroti jebkādi likumi, noteikumi, prasības vai rīkojumi.

Galamērķī spēkā esošo prasību noskaidrošana

 Iebraukšanas prasības var atšķirties atkarībā no jūsu galamērķa un tautības.

 Ceļošana uz ASV un Lielbritāniju

 Ceļošana uz Kanādu

 Ceļošana uz Franciju

 Ceļošana Eiropā

  Ceļošana Šengenas zonā

 Ceļošana kopā ar nepilngadīgajiem