Bieži uzdotie jautājumi

Lūdzu, skatiet lidojuma klasi rezervācijas apstiprinājumā. Plašāka informācija par papildu pakalpojumiem katrā lidojumu klasē atrodama šeit.

Tas ir atkarīgs no rezervētā lidojuma klases. Lūdzu, skatiet lidojuma klasi rezervācijas apstiprinājumā. Plašāka informācija par papildu pakalpojumiem katrā lidojumu klasē atrodama šeit.

Lūdzu, skatiet savas rezervācijas informāciju. Visas rezervācijā iekļautās vienības ir norādītas apstiprinājumā. Ja rezervācijā nav norādīts “reģistrētā bagāža”, rezervācijā ir iekļauta atļauja pārvadāt vai nu 1 personīgo mantu (maksimālais svars: 8 kg), vai rokas bagāžu + personīgo mantu (ar kopsvaru līdz 10 kg), atkarībā no tā, vai iegādājāties Light vai augstākas klases biļeti. Taču lapā Rezervācijas pārvaldīšana varat iegādāties iespēju vest papildu bagāžu vai citus papildu pakalpojumus, piemēram, izvēlēties sēdvietu. Varat pieteikties, izmantojot savas rezervācijas numuru un paroli.

Pāriet uz lapu Rezervācijas pārvaldīšana >

Visus papildu pakalpojumus varat skatīt lapā Rezervācijas pārvaldīšana. Lai pieteiktos, ievadiet rezervācijas numuru (ceļojumu aģentūras norādīto 6 ciparu numuru) un savu uzvārdu.

Pāriet uz lapu Rezervācijas pārvaldīšana >

Jūsu vārdam, otrajam vārdam un uzvārdam biļetē ir precīzi jāatbilst valdības izsniegtā personu apliecinošā dokumentā norādītajam. Jūs esat atbildīgs par vārda pareizu ievadi rezervēšanas laikā. Pirms biļešu iegādes vienmēr rūpīgi pārbaudiet vārdus. Ja rezervējat biļetes citai personai, pajautājiet, kā tieši šīs personas vārds ir redzams personu apliecinošā dokumentā. Rezervējot biļeti bērnam vai zīdainim, ir precīzi jānorāda dzimšanas datums.

Pirmais vārds un uzvārds ir jānorāda obligāti; otro vārdu var norādīt pēc izvēles. Ja neesat norādījis otro vārdu un tas nav redzams biļetē, tā joprojām ir derīga. Pasažieri, kam nav norādīts otrais vārds, tiks uzņemti uz klāja. Tomēr, ja pasažieris vēlas pievienot biļetē savu otro vārdu, to var izdarīt tikai pakalpojumu centrā, ievērojot pašreizējos biļešu noteikumus un cenrādi.

Ja ir pieļauta neliela kļūda (piemēram, uzvārds “Lācis” ievadīts kā “Lacis”), uztraukumam nav pamata. Tomēr nozīmīgas vārda izmaiņas, kad šķiet, ka biļete varētu tikt nodota no viena pasažiera citam, ir aizliegtas, un ir jāveic, ievērojot biļešu noteikumus. Korekcijas ir atļautas, ja tiek iesniegti pierādījumi, ka vārds ir mainīts juridiskā ceļā, piemēram, laulību gadījumā.